Możesz nawet w 2 dni sprawić,
 że ludzie zaczną naprawdę słuchać podczas sprzedaży, ważnych wypowiedzi, prezentacji, sprawozdań, rozmów, spotkań

Intensywne treningi zamknięte dla firm

30 minut bezpłatnej konsultacji z trenerem

W tym czasie:

Uzupełnij poniższy formularz i zamów rozmowę

Widzisz, że pracownicy mają problemy prezentacyjne

Masz już dość, że Twojemu zespołowi brakuje pewności siebie, charyzmy i polotu?

Jeżeli potrzebujesz jasnej odpowiedzi, jak nawet w 2 dni sprawić, żeby Twoi ludzie zaczęli mówić lepiej podczas spotkań, prezentacji, sprawozdań, rozmów i sprzedaży?

Ta rozmowa jest dla Ciebie!

Mimo doraźnych prób i działań w Twojej firmie brakuje porządnych standardów.
 Masz dość ogólników i metod dla wszystkich. 

Uzupełnij poniższy formularz i zamów rozmowę

Pracuję z największymi markami i klientami indywidualnymi

Twój trener

Piotr Dubiński – specjalista ds. marketingu politycznego i mediów, dyplomowany coach, trener, instruktor.  Ukończył studia m.in. na: Uniwersytecie  Mazurskim; Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP; Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego; Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.
Uczestniczył w dziesiątkach specjalistycznych szkoleń z pogranicza ekonomii, zarządzania, psychologii biznesu oraz coachingu w Polsce i za granicą.

Szkolił się w renomowanym ośrodku z Listy Szanghajskiej – Lund University w Szwecji.
Doktoryzował się w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz w Instytucie Politologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Swoją przygodę z marketingiem i szkoleniami rozpoczął kilkanaście lat temu promując produkty branży FMCG. Pracował w agencjach reklamowych zdobywając doświadczenie na różnorodnych stanowiskach. Był fundatorem startupów marketingowych. Pełnij funkcję dyrektora ds. marketingu w firmach produkcyjnych. 

Jednak od lat jego największą miłością jest budowanie zaawansowanych strategii prezentacyjnych dla firm i klientów indywidualnych. Pracuje ze specjalistami, menadżerami, kierownikami, dyrektorami, prezesami. Doradza działom HR i PR podczas kreowania wizerunków przedstawicieli firm wewnątrz i na zewnątrz.

Planuje i koordynuje kampanie promocyjne ATL i BTL. Prowadzi sesji coachingu wizerunku.

Wspiera procesy kreacji wizerunku biznesowego i osobistego. W skład jego działalności wchodzi profesjonalne doradztwo polityczne, prowadzenie kampanii wyborczych i promocyjnych.

Z wielką przyjemnością dzieli się wiedzą nie tylko w trakcie szkoleń, ale również udzielając eksperckich wywiadów radiowych i telewizyjnych oraz pisząc artykuły naukowe z pogranicza coachingu, marketingu politycznego, kreacji wizerunku, perswazji  oraz mowy ciała.

Strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Pozostając na stronie akceptujesz ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności lub ukryj ten komunikat. x