Trener wystąpień publicznych

Trener wystąpień publicznych to specjalista, którego zadaniem jest przygotowanie Ciebie do określonych wyzwań prezentacyjnych. Pomoże Ci w przed ważną prelekcją w trakcie konferencji, seminariów, delegacji czy prezentacji przed przełożonym lub zarządem. Udzieli wskazówek poprzedzających istotne dla Ciebie spotkanie, negocjacje, rozmowy handlowe lub rozmowę rekrutacyjną, kiedy starasz się o nową lub lepszą pracę. Jeżeli to potrzebne może nawet napisać dla Ciebie przemówienie, choć zawsze celem szkoleń  z wystąpień publicznych jest nauczenie się samodzielnego przygotowania do prezentacji, aby gotowce nie były już nigdy potrzebne.

Z jakimi problemami przychodzą klienci do trenera wystąpień publicznych?

Istnieją dwa rodzaje problemów, z którymi spotykają się moi klienci: uświadomione i nieuświadomione. Pierwsza kategoria dotyczy ewidentnie rażących błędów, które możesz samodzielnie nazwać: „ciągle mówię yyy”; „nie wiem co zrobić z rękoma”; „znowu zgubiłam/em myśl” itd.

Moim zadaniem jest jednak znacznie szersze spojrzenie i zaobserwowanie Twoich pozostałych braków prezentacyjnych (problemów nieuświadomionych), czego efektem będzie ich uświadomienie, nazwanie, a co najważniejsze stworzenie planu działania – co i jak można poprawić, jakich technik należy użyć, aby osiągnąć punkt docelowy. Nie mniej ważnym aspektem będzie wyłuskanie i wzmocnienie Twoich naturalnych zdolności i umiejętności.

Na bazie dziesiątek spotkań z klientami indywidualnymi mogę jednak wysnuć zbiór trudności z jakimi mamy problemy najczęściej. Piętę achillesową stanowią: wielowątkowość wypowiedzi, gubienie kontaktu wzrokowego, problemy z postawą ciała, brak umiejętności zarządzania gestykulacją, czasem i miejscem prezentacji oraz zdolnością do użycia technik zwiększających zainteresowanie słuchaczy, aktywizujących audytorium, aby wprowadzić ludzi na wyższy poziom energii.

W czym pomoże Ci trener publicznego występowania?

Analogicznie do wcześniejszego pytania bardzo ważna jest umiejętność selekcji informacji, czyli skupiania się na tych danych, które powinien usłyszeć odbiorca. Jeżeli miałeś/miałaś poczucie „a mogłem/mogłam o tym jeszcze powiedzieć!” to znaczy, że zapełniasz wypowiedź treściami śmieciowymi, a na ważne brakuje Ci czasu.
Zebrane informacje należy uporządkować i nadać im spójną strukturę. Trener wystąpień publicznych podpowie Ci, jak zainteresować słuchaczy, zwiększyć ich udział, pobudzić energetycznie – istnieją na to dziesiątki narzędzi! Ponadto możesz skorygować reprezentowaną postawę i dodać gesty, które będą kompatybilne ze słowami (podkreślanie, negacja, gesty neutralne, wskazywanie itd.). Co ważne trener wskaże Ci, jak zbudować prezentację, aby wykorzystać efektywnie przeznaczony czas, jeżeli masz szeroki temat, a tylko 15 minut na wypowiedź.

Ile kosztuje praca z trenerem autoprezentacji?

Szkolenie z prezentacji można otrzymać już od 100 zł/netto/za godzinę szkolenia. Oczywiście ostateczna cena zależy od kilku czynników. Jeżeli chcesz indywidualną współpracę z trenerem 1:1 z dojazdem do Twojej siedziby/domu oraz potrzebujesz indywidualnego programu, wówczas cena będzie wyższa. Optymalnym wyborem, gdzie można otrzymać najlepszy stosunek jakości do ceny, to indywidualne szkolenie z prezentacji przez Skype, gdyż zyskujesz uwagę trenera tylko dla siebie przy obniżonej cenie dzięki zniwelowaniu kosztów dojazdu, sali itp.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat cen szkoleń z autoprezentacji kliknij w link!

Podsumowanie

Inwestycja w trenera wystąpień publicznych z całą pewnością się opłaci, gdyż wydasz pieniądze raz, a zmiana sposobu myślenia o prezentacjach i skrzynka narzędziowa pełna nowych metod pozostanie z Tobą na zawsze.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu telefonicznego, wówczas odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania, aby wybrany pakiet szkoleniowy i forma spotkań była dostosowana pod Twoje aktualne wymagania.

Tel: 664 443 584

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Administratorem Twoich danych osobowych jest DRIM Piotr Dubiński. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.