Kreowanie wizerunku firmy to niezwykle ważny proces, który pozwoli Ci osiągnąć pożądany wizerunek przedsiębiorstwa w oczach Twoich klientów. Kreacja wizerunku firmy prowadzona z głową pozwala na osiągniecie niezwykle wysokich efektów. Wizerunek w biznesie odgrywa coraz większą rolę, dlatego warto zainwestować w profesjonalne doradztwo lub szkolenia. Dlatego zacznij działać!

Szkolenie „Wizerunek w biznesie”

Nasze szkolenia i indywidualne doradztwo porusza 4 najważniejsze filary kreacji wizerunku przedsiębiorstwa. Strategie i cele budowy wizerunku, kreację marki, prezentację produktu i intensywną promocję! Uzyskaj odpowiedzi na najważniejsze pytania marketingowe.

Kreowanie wizerunku firmy

Budowanie marki firmy

Promowanie wizerunku firmy

Prezentacja firmy i produktu

Wizerunek firmy – cena szkolenia

Ceny naszych szkoleń lub doradztwa indywidualnego rozpoczynają się już od 100 zł/godzina szkoleniowa. Na przykład szkolenie wewnętrzne dla pracowników firmy możesz wykupić w cenie już od 299 zł/netto za osobę!

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Zamawiam bezpłatną konsultację telefoniczną!

Wypełnij formularz kontaktowy i otrzymaj do godziny bezpłatnej konsultacji ze specjalistą ds. wizerunku firmy. Przeanalizujemy Twoje wyzwania i problemy oraz dostarczymy najlepsze szkolenia i doradztwo.