Każdy człowiek posiada wizerunek. Tworzymy go nieustannie, używając określonego słownictwa, dbając o swój wygląd, pojawiając się w wybranych miejscach i różnorodnym towarzystwie.

Jednak zaledwie niewielka część ludzi podchodzi do kreowania samych siebie w świadomy sposób. Dlatego dzięki naszej współpracy zaplanujesz i dokładnie sprecyzujesz, jaki efekt wizerunkowy chcesz osiągnąć. Poznasz od kuchni proces kreacji wizerunku. Użyjesz profesjonalnych narzędzi, podejdziesz profesjonalnie i metodycznie do własnej kampanii promocyjnej odróżniając się od konkurencji, tworząc unikalny styl i własną markę.

Specjalizujmy się w treningach i doradztwie zamawianym indywidualnie. Nie musisz uczestniczyć w masowych szkoleniach. Stać Cię na trening – tylko dla Ciebie, w wyznaczonym terminie, w precyzyjnie określonej tematyce, w dogodnej dla Ciebie formie, odpowiednim czasie i  w świetnej cenie!


Nasze działania mogą przebiegać na wielu polach. Wybierz z każdego z modułów najważniejsze dla Ciebie zagadnienia i stwórz idealnie dobrane szkolenie, które zapewni maksymalne efekty przy minimalizacji czasu i kosztów!

Moduły komunikacyjne:

Moduły prezentacyjne:

Moduły narzędziowe (promocyjne):

Jak pracujemy?

 Obniżysz koszty jeżeli:

Proces zamówienia szkolenia:

  1. Dzwonisz lub opisujesz wyzwanie wizerunkowe
  2. Na podstawie arkusza diagnozującego proponujemy wstępny plan treningowy
  3. Wyznaczasz warunki szkolenia:
  1. Przechodzisz pierwszy trening!