Wideo DRIM POWER

Prowadzimy marketing wewnętrzny dla firm, który oszczędza zasoby i maksymalizuje rezultaty. Doradzamy w profesjonalnym budowaniu wizerunku osobistego i formowego. Prowadzimy kampanie promocyjne i wizerunkowe. Specjalizujemy się w indywidualnych szkoleniach z autoprezentacji i wystąpień publicznych oraz treningach zdolności sprzedażowych.
Wprowadzamy najnowsze standardy i systemy sprzedaży w firmach.

Firma szkoleniowa DRiM wspomaga całościowe działania marketingowe, kreowanie wizerunku osobistego i firmowego.
Ponadto stworzymy dla Ciebie szkolenie z autoprezentacji, kurs prezentacji biznesowej, szkolenie z wystąpień publicznych, kurs wystąpień publicznych, szkolenie z prezentacji czy kurs przemawiania.

Pomożemy Tobie w zbudowaniu pozytywnego wizerunku firmy lub osoby oraz podpowiemy jakich technik marketingu użyć aby prowadzić skuteczne
i tanie kampanie promocyjne i reklamowe.

13"> lat doświadczenia
95">% powracających klientów
4250"> godzin szkoleń
200000"> przejechanych km

Zapewniamy konsultacje, treningi personalne, kursy biznesowe, szkolenia dla firm, klientów indywidualnych lub zorganizowanych grup, szkolenia menadżerskie, szkolenia dla kierowników, szkolenia dla polityków, partii politycznych i sztabów wyborczych. Nasza działalność obejmuje zarówno szkolenia prowadzone przez Internet (skype), szkolenia online, kursy internetowe, treningi stacjonarne oraz szkolenia wewnętrzne na zamówienie.
Wśród kluczowych miast naszej działalności znajdują się Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Kraków, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Wrocław i Katowice.

Właścicielem i głównym trenerem marki DRiM jest Piotr Dubiński – specjalista ds. marketingu politycznego i mediów, dyplomowany coach, trener, instruktor.  Ukończył studia m.in. na: Uniwersytecie  Mazurskim; Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP; Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego; Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.
Uczestniczył w dziesiątkach specjalistycznych szkoleń z pogranicza ekonomii, zarządzania, psychologii biznesu oraz coachingu w Polsce i za granicą.

Szkolił się w renomowanym ośrodku z Listy Szanghajskiej – Lund University w Szwecji.
Obecnie doktoryzuje się w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz w Instytucie Politologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Swoją przygodę z marketingiem i szkoleniami rozpoczął 11 lat temu promując produkty branży FMCG. Pracował w agencjach reklamowych zdobywając doświadczenie na różnorodnych stanowiskach.

Specjalizuje się w consultingu, doradztwie i szkoleniach indywidualnych.  Prowadzi szkolenia z autoprezentacji i wystąpień publicznych, treningi sprzedażowe, produktowe, motywacyjne, przywódcze  – przygotowuje przedstawicieli firm do kontaktów biznesowych i wystąpień medialnych.

Planuje i koordynuje kampanie promocyjne ATL i BTL. Prowadzi sesji coachingu wizerunku.

Wspiera procesy kreacji wizerunku biznesowego i osobistego. W skład jego działalności wchodzi profesjonalne doradztwo polityczne, prowadzenie kampanii wyborczych i promocyjnych.

Z wielką przyjemnością dzieli się wiedzą nie tylko w trakcie szkoleń, ale również udzielając eksperckich wywiadów radiowych i telewizyjnych oraz pisząc artykuły naukowe z pogranicza coachingu, marketingu politycznego, kreacji wizerunku,perswazji i manipulacji oraz mowy ciała.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio, ofertą, wpisami na blogu oraz zapraszamy do kontaktu osobistego!