Jeżeli nie chcesz zatrudniać pracownika na stałe, a interesuje Ciebie tylko zrealizowane działanie warto zdecydować się na marketing zewnętrzny.  Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, organizacjami, twórcami wydarzeń ( na zasadzie doradztwa, konsultacji, szkolenia lub treningu zewnętrznego. Pracujemy w kilku formach umożliwiających skuteczne wykonywanie zadań marketingowych: spotkania firmowe, maile, skype, telefon.

Czego najczęściej potrzebują firmy:

Przykład:

Firma „A” potrzebowała zajęcia się wizerunkiem firmowym. Naszym zdaniem było doprecyzowanie funkcyjności i wyglądu nowej witryny internetowej, dlatego rozpoczęliśmy współpracę z nowym grafikiem i programistą. Zmotywowaliśmy zespół i nauczyliśmy, jak dokonywać regularnych wpisów na blogu, co zwiększa znacząco pozycję witryny w google oraz liczbę wyświetleń. Przygotowaliśmy prezentacje firmowe i przeprowadziliśmy szkolenia dla pracowników, aby zwiększyć poziom spotkań z klientami.

Ponadto zajęliśmy się pozostałymi social mediami (Facebook, Linked in, Twitter, google). Otrzymaliśmy zadanie wsparcia wyjazdów zewnętrznych (prezentacja firmy i negocjacje ofertowe). Przygotowaliśmy artykuły do mediów (prasa branżowa, portale internetowe, spoty video, wprowadzenie video bloga). Zorganizowaliśmy wydarzenia medialne (konferencje firmowe, pokazy, demonstracje) i wiele innych.

Efekt – stała współpraca na zasadzie kolejnych ambitnych zadań!

Jakie uzyskasz korzyści?

Jak rozpocząć współpracę?

  1. Zadzwoń lub napisz, czego potrzebujesz,
  2. Przyjrzymy się kluczowym zadaniom, stworzymy harmonogram i zaproponujemy świetną stawkę godzinową pracy,
  3. Rozpoczynamy działania!