Szkolenia obejmują obecnie niezwykle szeroki zakres rynku usług zwłaszcza, kiedy odniesiemy się  do niezwykle modnej kwestii tzw. rozwoju osobistego i kompetencji interpersonalnych.

Wraz z upowszechnieniem się Internetu i równoczesnej zmianie preferencji wielu klientów poszukujących taniej, szybkiej, łatwo dostępnej i skondensowanej – wiedzy modne stały się różnego rodzaju kursy internetowe.

Obecnie szkolenia indywidualne i zamknięte dla małych zespołów prowadzonych przez Internet, to absolutnie najbezpieczniejsza forma treningu umiejętności.

Szkolenia on-line

E-szkolenia warto rozpatrywać z kilku różnych ujęć. Po pierwsze podstawową formą są kursy do pobrania lub użytku na platformach internetowych. Oferta szkoleń internetowych jest niezwykle szeroka i obejmuje filmy video, pliki mp3, gry, e-booki itd. Wśród szczególnie popularnej tematyki trzeba wymienić kursy kształcące z wybranych kompetencji miękkich (autoprezentacja, kreowanie wizerunku, budowanie marki, zarządzanie) i wiele innych. Warto zauważyć, że coraz większa liczba szkół i uczelni wyższych przeniosło część kształcenia do Internetu (materiały dydaktyczne w formie wykładów video) w ramach e-lerningu.

Przetestuj bezpłatnie moje szkolenia on-line!

Wideo DRIM POWER

Weź dostęp do bezpłatnego szkolenia z zakresu wystąpień publicznych!

Każdy z nas występuje publicznie, dlatego niezależnie czy zajmujesz się sprzedażą, robisz prezentacje firmowe, prowadzisz szkolenia, przeprowadzasz rozmowynegocjujeszofertujesz – rady, które usłyszysz przydadzą Ci się niemalże w każdej sytuacji.

Dotkniemy największych problemów – mówienia za dużo, gubienia się w wypowiedzi, zanudzania słuchaczy, słabej mowy ciała i braku przetrenowania wypowiedzi.

Nasze szkolenia przez Internet

Nasza firma szkoleniowa obecnie proponuje bardzo pożądaną opcję, gdyż klienci korzystają ze szkoleń zapośredniczonych przez Skype, Zoom, Messenger, Google Hongouts. Najczęściej w formie spotkań indywidualnych, lecz zdarzają się również konsultacje dla małych grup firmowych w postaci video konferencji. To połączenie korzyści kursów internetowych oraz treningów stacjonarnych. Dzięki temu możliwe dostosowanie wygodnych terminów spotkań, stworzenie zindywidualizowanie programów szkoleniowych, nawiązanie głębszego kontaktu z klientem czy zdecydowanie obniżenie ceny treningów.

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

Budowanie wizerunku

Sprzedaż i marketing

Obsługa klienta

Jakie plusy mają szkolenia internetowe?

Ich przewagą na pewno będzie łatwa dostępność. Z kursów internetowych możesz korzystać w dowolnym czasie i miejscu. Nie ma znaczenia pora dnia, gdyż najczęściej dostępne są 24/h. Wystarczy tylko dostęp do Internetu i można rozpocząć naukę. Również cena e szkoleń bywa zachęcająca, gdyż zazwyczaj jest sporo niższa od warsztatów stacjonarnych. Nie trzeba dostosowywać się do terminów, dojeżdżać w określone miejsce czy dzielić czas z innymi uczestnikami.