Dla klientów z Warszawy i okolic przygotowaliśmy program treningowy z autoprezentacji, którego celem jest ukształtowanie kluczowych umiejętności prezentacyjnych niezbędnych w karierze zawodowej oraz życiu osobistym.

Wiemy jak olbrzymie wymagania stawiane są przed osobami rozwijającymi własne kariery w obszarze Polski centralnej, dlatego stworzyliśmy plan szkoleniowy użyteczny w warunkach wpływu nadmiernego stresu, wzmożonej konkurencji i wielozadaniowości oraz deficytu czasu.

Kurs autoprezentacji składa się z szeregu narzędzi, technik i metod, które ułatwią i zdecydowanie przyspieszą przygotowanie prezentacji nawet dla najbardziej wymagającego odbiorcy.

Działamy w 2 formach:

A. Jeżeli dysponujesz minimalną ilością wolnego czasu, oczekujesz maksymalnych rezultatów, preferujesz pracę 1:1 z trenerem wybierz indywidualny pakiet szkoleniowy z dojazdem (od 4 do 12  spotkań treningowych) lub trening on-line (Skype/Google Hangouts).

B. Zamów szkolenie zamknięte dla swojej firmy, organizacji czy sztabu (stworzymy specjalny program treningowy dostosowany do waszych aktualnych wyzwań).

Dlaczego warto zainwestować w naszą propozycję?

W zależności od Twoich potrzeb, poziomu zaawansowania, pożądanych efektów oraz przewidywanego czasu zrealizujemy wybrane przez Ciebie moduły tematyczne:

Do czego możesz przygotować się dzięki naszym treningom?

Jak pracujemy?  

Wśród najczęstszych odbiorców naszych szkoleń znajdują się:

Jeżeli odnajdujesz siebie na powyżej liście to należysz do 90% naszych klientów!

Nasze ceny rozpoczynają się już od 100 zł/godzina szkoleniowa pracy indywidualnej!

 Obniżysz koszty jeżeli:

Napisz do nas i poproś o indywidualną wycenę!