Szkolenie z prezentacji

Oferta ograniczona czasowo

Szkolenie z prezentacji pozwoli na szybką, efektywną naukę zdolności wystąpień publicznych. Szkolenie odpowiada na pytanie, jak tworzyć prezentacje biznesowe, prezentacje produktowe oraz prezentacje tematyczne, aby w ograniczonym czasie przekazać najciekawsze informacje, zainteresować słuchaczy i kreować profesjonalny wizerunek.

Szkolenie porusza 5 najważniejszych tematów:

  • Dowiesz się, jak wybierać, selekcjonować i pozycjonować informacje, aby nie kończyć prezentacji z poczuciem „a mogłem/mogłam jeszcze o tym powiedzieć”
  • Poznasz sposoby na kalibrację Twojego odbiorcy, czyli jak dobrać treść pod specyfikę ludzi, którzy będą Ciebie słuchali.
  • Nauczysz się skutecznego porządkowania całej wypowiedzi, aby miała spójną strukturę, która zachęci do wsłuchiwania się w Twoje słowa.
  • Wprowadzisz techniki aktywizujące audytorium, dzięki czemu utrzymasz zainteresowanie i odpowiedni poziom energii.
  • Dowiesz się, jak kontrolować Twoją mowę ciała (ruchy, postawę, gesty), aby pomagała Ci mówić i wyglądać przekonująco!

Co zyskasz wybierając szkolenie z prezentacji w wersji indywidualnej:

  • spotkania 1:1 z trenerem
  • program szkolenia dobrany pod aktualne wyzwania (ważne wystąpienie, rozmowy, negocjacje)
  • możliwość wyboru formy pracy w zależności od czasu jakim dysponujesz, wybierz:

– szkolenie przez Skype

– trening z dojazdem do Ciebie (siedziba, firma, dom)

– przyjedź do mojej sali szkoleniowej

Cena 4 treningów indywidualnych, czyli nawet 12 godzin szkoleniowych pracy już od 1200 zł/netto!

Jeżeli masz więcej pytań (terminy, program, sposób pracy, dojazdy) zamów bezpłatną konsultację telefoniczną!

Tel: 664 443 584

FORMULARZ KONTAKTOWY

Administratorem Twoich danych osobowych jest DRIM Piotr Dubiński. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.