Sztuka prezentacji to nasz najnowszy program umożliwiający radykalny wzrost umiejętności w kreacji wyjątkowych pomysłów na wystąpienia. Publiczne przemawianie może być dla Ciebie zdecydowanie prostsze. Celem treningów jest zdobycie kluczowej wiedzy i umiejętności aby sztuka przemawiania nie miała przed Tobą tajemnic.

Sztuka wystąpień publicznych – liczy się praktyka!

Naszym zadaniem będzie przekazanie Tobie szeregu metod i technik, które nauczą Ciebie kreatywnego podejścia do nowoczesnych wystąpień publicznych. Jednak same narzędzia to nie wszystko, bo do opanowania sztuki wystąpień publicznych wystarczyłby przecież skrypt – a tak nie jest.

Każda z nowych metod zostanie przez Ciebie wielokrotnie powtórzona i poprawiana do skutku. Każdą z technik wdrożymy do Twoich codziennych rozmów, prezentacji czy wystąpień. Dostaniesz ciekawe przykłady i modele wypowiedzi możliwe do zastosowania od razu!

Sztuka autoprezentacji – jakich umiejętności możesz nabyć?

Każdy z uczestników szkoleń zamkniętych lub treningów indywidualnych samodzielnie wybiera obszary treningowe, które są potrzebne od zaraz (np. uporządkowanie i uproszczenie istniejącej prezentacji; opanowanie gestykulacji czy skuteczniejsze domykanie wystąpień i sprzedaży). Dlatego nasz program umożliwia zbudowanie szerokiego zakresu pożądanych umiejętności:

Gdzie wykorzystasz szkolenie?

Nasze treningi przygotowują do wielu codziennych aktywności, które wymagają kontaktu z drugim człowiekiem, prowadzenia rozmów, negocjacji czy prezentacji. Ponadto zajmujemy się niecodziennymi wystąpieniami, które powinny być ciekawsze, bardziej kreatywne – po prostu wyjątkowe:

Sztuka przemawiania – jak przebiega szkolenie?

Sztuka prezentacji – cena (szkolenie indywidualne czy w grupie)?

Jeżeli preferujesz pracę 1:1, skupienie się na Twoich potrzebach, pełną poufność, szybkie efekty – najlepszy dla Ciebie będzie pakiet 4 indywidualnych spotkań z trenerem już od 1300 zł/netto! Istnieje możliwość dojazdu do wybranej lokalizacji w Polsce!

Potrzebujesz nowej prezentacji firmowej, chcesz wprowadzić wyższe standardy pracy z klientem, macie przed sobą ważną prezentację, targi, konferencję – zamów szkolenie dla swojej grupy, firmy, współpracowników już od 199 zł/netto za osobę!

Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych – jak zamówić szkolenie?

  1. Dzwonisz lub piszesz
  2. Badamy Twoje potrzeby
  3. Dostosowujemy formę, plan treningu, miejsce i daty treningów
  4. Rozpoczynamy szkolenia!