Cena kursu z autoprezentacji rozpoczyna się już od 100 zł. Niemniej pełne, wielogodzinne szkolenia indywidualne zamawiane z dojazdem kosztują nawet kilkanaście tysięcy złotych.  Ceny szkoleń miękkich różnią się ze względu na kilka elementów:

Cena szkolenia indywidualnego

W mojej ocenie najefektywniejsze są szkolenia indywidualne. W wielu przypadkach moi klienci nie chcą dzielić się przed nikim, że pracują nad zdolnościami prezentacyjnymi i wizerunkiem. A Ty otrzymujesz trenera do własnej dyspozycji, co zapewnia Ci poufność. Program treningu jest stworzony dokładnie pod Twoje wymagania i aktualne potrzeby (ważne prezentacje, negocjacje rozmowy rekrutacyjne, wywiady medialne, kampanie promocyjne itd.). Wybierasz elastycznie termin i porę dnia na szkolenie. Ponadto trener może spotkać się z Tobą przez skype lub przyjeżdża do Ciebie.

Oczywiście szereg tych udogodnień przekłada się na cenę szkolenia. Niemniej kurs indywidualny, składający się z 4 spotkań po 3 godziny szkoleniowe możesz kupić już od 1300 zł/netto, więc taniej niż większość dobrych, jednodniowych szkoleń otwartych, a efekty spotkań 1:1 będą zdecydowanie wyższe!

Przećwicz indywidualnie swoje wypowiedzi i prezentacje. Wyślij formularz i daj sygnał, że zainteresowała Ciebie praca nad wystąpieniami publicznymi!

Szkolenia on-line

Inną możliwością jest zakup kursu autoprezentacji on-line, gdzie masz pewien materiał do przesłuchania i obejrzenia. Oczywiście wymaga to pewnej automotywacji, aby usiąść, przerobić zawartość treningu, przyswoić nowe umiejętności. Niemniej możesz to zrobić z dowolnego miejsca, o wybranej porze dnia. Oprócz tego ceny są najczęściej bardzo niskie i jedno szkolenie możesz kupić w przedziale 50-150 zł/netto, a dostęp do całej platformy nie będzie droższy niż 2 tys. zł.

Cennik kursów zamkniętych

Ceny szkoleń zamkniętych rozpoczynają się od 1200 zł/netto za dzień szkoleniowy. Zazwyczaj zamawiają je ode mnie firmy, organizacje, urzędy, stowarzyszenia, partie polityczne. W droższych opcjach dojeżdżam do klienta, przygotowuję nowy program, materiały szkoleniowe, jak również oferuję opiekę po zakończeniu szkolenia. To ciekawa propozycja, dla osób, które chcą uczyć się w znanym towarzystwie, tworząc pewne, spójne, jednolite standardy zachowań lub rewidując obecnie stosowane, aby były lepsze.

Bezpłatne warsztaty z autoprezentacji

Najtańszą formą jest uczestnictwo w spotkaniach otwartych, które są idealne dla osób lubiących kontakt z innymi ludźmi. Możliwe jest to w grupach, które bezpłatnie udzielają porad w ramach procesu wzajemnej nauki, czego dobrym przykładem jest Toastmasters. Takie spotkania poza oczywistymi korzyściami oraz wiedzą nie zapewnią jednak anonimowości, szybkości działania, precyzyjnie dobranej zawartości szkolenia itd.

Ceny szkoleń otwartych

Ceny szkoleń otwartych rozpoczynają się nawet od 100 zł/brutto, kiedy spotykają się duże grupy. Oczywiście są droższe propozycje i jeżeli wybierzesz szkolenie kilkudniowe może ono kosztować 2000-4000 zł/netto. W tym punkcie można wybrać termin, program, wykonawcę, miejsce. Zdarza się, że w cenę wliczony jest catering, wyżywienie i nocleg. Niemniej w tym wypadku również trafiasz najczęściej na przypadkowych uczestników, o różnym poziomie zaawansowania, z którymi musisz dzielić uwagę trenera.

Która propozycja będzie najlepsza?

Oczywiście szkolenie indywidualne, zakupione w większym pakiecie i zapośredniczone przez skype (będzie dużo tańsze niż to z dojazdami do Ciebie). Za dobrą cenę otrzymasz indywidualny program, bezpośredni feedback oraz uwagę trenera. Z całą pewnością będzie to dobra inwestycja!

W zależności od Twoich wymagań i aktualnych potrzeb wybierz opcję indywidualną, szkolenie zamknięte lub warsztaty otwarte w mikro grupie!

Masz wątpliwości, pytania? Chcesz przedyskutować opcje urozmaicenia Twoich wystąpień?

Zamów bezpłatną konsultację! tel: 664 443 584