Szkolenia przez skype |Szkolenia online | Szkolenia internetowe | Szkolenia przez internet

Szkolenia obejmują obecnie niezwykle szeroki zakres rynku usług zwłaszcza, kiedy odniesiemy się  do niezwykle modnej kwestii tzw. rozwoju osobistego i kompetencji interpersonalnych. Jednak wraz z upowszechnieniem się Internetu i równoczesnej zmianie preferencji wielu klientów poszukujących taniej, szybkiej, łatwo dostępnej i skondensowanej wiedzy modne stały się różnego rodzaju kursy internetowe.

Szkolenia on-line

E-szkolenia warto rozpatrywać z kilku różnych ujęć. Po pierwsze podstawową formą są kursy do pobrania lub użytku na platformach internetowych. Oferta szkoleń internetowych jest niezwykle szeroka i obejmuje filmy video, pliki mp3, gry, e-booki itd. Wśród szczególnie popularnej tematyki trzeba wymienić kursy kształcące z wybranych zdolności informatycznych (obsługa programów np. kursy z photoshopa, kursy programowania), kompetencji miękkich (autoprezentacja, kreowanie wizerunku, budowanie marki, zarządzanie), kursy językowe i wiele innych. Warto zauważyć, że coraz większa liczba szkół i uczelni wyższych przeniosło część kształcenia do Internetu (materiały dydaktyczne w formie wykładów video) w ramach e-lerningu.

Niemniej oferta internetowa nie kończy się na typowych e-kursach. Warto poszukiwać profesjonalnych forów i blogów, w których autorzy dzielą się własną wiedzą. Często tematyczne, regularne, rzetelne artykuły są nie gorsze niż tradycyjne szkolenie. Ponadto wśród użytkowników można odnaleźć ciekawych rozmówców, znajomych do działań w realu.

Jakie plusy i minusy mają szkolenia internetowe?

Ich przewagą na pewno będzie łatwa dostępność. Z kursów internetowych możesz korzystać w dowolnym czasie i miejscu. Nie ma znaczenia pora dnia, gdyż najczęściej dostępne są 24/h. Wystarczy tylko dostęp do Internetu i można rozpocząć naukę. Również cena e szkoleń bywa zachęcająca, gdyż zazwyczaj jest sporo niższa od warsztatów stacjonarnych. Nie trzeba dostosowywać się do terminów, dojeżdżać w określone miejsce czy dzielić czas z innymi uczestnikami.

Jednak problem polega na fakcie, że kursy online wymagają dużej motywacji własnej. Trzeba znaleźć odpowiednią ofertę, dokonać płatności, a co ważniejsze rzeczywiście korzystać, przeglądać, uczyć się i stosować w praktyce. Jak pokazuje moje doświadczenia bardzo mała grupa klientów jest w stanie efektywnie wykorzystać zawartość i potencjał szkoleń on-line.

Nasza firma szkoleniowa na dzień dzisiejszy proponuje bardzo pożądaną opcję, gdyż klienci korzystają ze szkoleń zapośredniczonych przez Skype lub Google Hongouts. Najczęściej w formie spotkań indywidualnych, lecz zdarzają się również konsultacje dla małych grup firmowych lub sztabów politycznych w postaci video konferencji. To połączenie korzyści kursów internetowych oraz treningów stacjonarnych. Dzięki temu możliwe dostosowanie wygodnych terminów spotkań, stworzenie zindywidualizowanie programów szkoleniowych, nawiązanie głębszego kontaktu z klientem czy zdecydowanie obniżenie ceny treningów.

Kiedy lepiej skorzystać z tradycyjnych kursów?

Jak każda forma pracy z człowiekiem, tak i szkolenia internetowe posiadają swoje ograniczenia. Dlatego wybierz tradycyjne szkolenie jeżeli zależy Ci na kontakcie z trenerem, cenisz sobie interakcje i nowe znajomości z uczestnikami szkoleń grupowych, nie przeszkadza Ci konieczność rezerwacji konkretnego terminu i konieczność pokrycia wyższej ceny.

Zobacz z jakich kursów możesz skorzystać w 2018 roku!


Autoprezentacja – szkolenie indywidualne, szkolenie wewnętrzne dla firm, szkolenie grupowe

Dowiedz się jak stworzyć świetną prezentację biznesową, przygotuj argumenty, poznaj sposoby na zmniejszenie stresu!

WIĘCEJ


 

Marketing polityczny – szkolenie indywidualne, doradztwo dla sztabów wyborczych, szkolenie dla partii politycznych

Jak wygrać wybory samorządowe? Jak poprowadzić kampanię?

WIĘCEJ


Kreowanie wizerunku – szkolenie indywidualne, doradztwo dla firm, szkolenia wewnętrzne, szkolenia otwarte

Jak skutecznie kreować wizerunek osobisty i firmowy?

Obecnie posiadanie firmy, dobrego pomysłu i produktu to za mało. Dowiedz się, jakich narzędzi użyć, aby prowadzić efektywną promocję Twojego biznesu.

WIĘCEJ


 

Zamawiam!

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Administratorem Twoich danych osobowych jest DRIM Piotr Dubiński. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.